Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. 11 жовтня розпочнеться XIX Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров»

84 фільми представлять глядачам в рамках XIX Міжнародного фестивалю православного кіно «Покров», який проходить з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та стартує 11 жовтня 2021 року. На сайті pokrovkino.com вже опублікована програма показів стрічок які можна буде переглянути як офлайн – в столичному «Будинку кіно», так і онлайн, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Подивитися фільми – учасники фестивалю можна буде з 11 по 14 жовтня з 12.00 до 21.00. Крім того, у свято Покрова Пресвятої Богородиці стрічки опублікують на сайті фестивалю, де вони будуть залишатися протягом тижня.

Всього до уваги глядачів представлять 84 фільми, створені режисерами з 11-ти країн: України, Вірменії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Латвії, Росії, Сербії, США, Франції та Чехії. Кращі фільми будуть визначені в чотирьох номінаціях: «Ігрове кіно», «Короткометражне ігрове кіно», «Документальне кіно» і «Анімаційне кіно».

До складу журі увійшли:

– режисер і продюсер Єгор Бенкендорф (голова журі);

– один з організаторів міжнародного фестивалю короткого метра «4:3», режисер, лауреат міжнародних кінофестивалів Валерій Гриша;

– автор понад 100 репортажів і документальних фільмів, польський режисер Юрій Калина;

– художній керівник Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» Світлана Кольцова;

– випускаючий редактор православного журналу для молоді «Отрок.ua» Юлія Комінко;

– генеральний директор фестивалю документального кіно «Міжнародної кіноасамблеї на Дніпрі», заслужений працівник культури України, режисер і композитор протоієрей Ігор Собко.

Покази пройдуть в «Червоному залі» столичного кінотеатру «Будинок кіно» (м. Київ, вул. Саксаганського, 6).

Ознайомитися з ПРОГРАМОЮ можна за посиланням.