Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Відбудеться гала-концерт за участю дітей та переможців І-го фестивалю православної поезії

21 січня 2020 року у Київському Будинку Художника відбудеться музично-поетичний гала-концерт за участю дітей та переможців І-го Київського фестивалю православної поезії.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Фестиваль з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія пройшов для дітей-авторів віком 7 – 15 років 22 грудня, 29 грудня відбулося нагородження лауреатів.

Захід у столичному Будинку Художника (вул. Артема, 1-5, Велика зала) розпочнеться о 18:00. Вхід вільний.

У святковій зустрічі також візьмуть участь протоієрей Роман Барановський, Ніна Шаварська, Галина Ільєва, Олексій Ахаїмов, сімейний дует Олександр і Лілія Коняєви, Сергій Сергієнко та ін.

У програмі фестивалю заплановані виступи гостей, членів журі, партнерів фестивалю, нагородження. Також буде представлена експозиція художніх робіт.

Телефони для довідок:  (050) 648 56 63, (098) 238 15 78.

Творчий проект «Київський фестиваль православної поезії» стартував 29 вересня 2019 року та зібрав у попередніх турах біля 80 дорослих конкурсантів віком від 15 років. За результатами конкурсу було видано перший альманах, в якому надруковані вірші і фото 50 лауреатів і дипломантів, вступні слова членів журі. Голова творчого проекту – поет, автор-виконавець, лауреат Міжнародних фестивалів “Червона Рута” і “Доля” протоієрей Роман Барановський, настоятель храму на честь святителя Михаїла, першого Митрополита Київського Заступник голови – поет-музикант Олексій Ахаїмов (організатор та член журі міжнародних фестивалів сучасної православної авторської пісні, керівник студії DелоБЛАГО.

Організатори Фестивалю: Сестринство на честь св. прпмц. Єлизавети при храмі свт. Михаїла, першого митрополита Київського; творча студія «DелоБЛАГО».

Одним із головних завдань організатори вважають підтримку сучасної духовної поезії православних авторів у м. Києві та в Україні взагалі.