Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. До міста прибудуть мощі та черевичок святителя Спиридона Триміфунтського


У столичному храмі на честь святого великомученика Пантелеімона, що знаходиться в мікрорайоні ДВРЗ, з 20 вересня по 14 жовтня перебуватимуть мощі та черевичок святителя Спиридона Триміфунтського чудотворця. Святині привезуть до столиці зі Свято-Іллінського монастиря Одеси.

Кожного дня о 18:00 у храмі буде читатись акафіст перед мощами святого з водоосвятним молебнем і помазанням святим єлеєм, освяченим на мощах святителя.

Святителю Спиридону моляться про допомогу в фінансових, життєвих труднощах, він є помічником в благополучному вирішенні земельних і майнових справ, бізнесі, ділових питаннях. Батьки моляться йому про здоров’я і благополуччя дітей, так як він також є їх небесним покровителем.

Храм на честь святого великомученика Пантелеймона знаходиться в Києві по вулиці Алматинська, 107-а, парк «Сосновий». Доїхати до храму можна на маршрутці № 555, на трамваях № 33 або 23 (від станції метро «Чернігівська», або автобусом № 33 від цієї ж станції метрополітену до кінцевої зупинки. Також, 211-ю маршруткою від Центрального автовокзалу до кінцевої зупинки.

Храм буде відкритий щодня з 08:00 до 19:00.