Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БІЛА ЦЕРКВА. На свято Благовіщення Пресвятої Богородиці митрополит Августин відзначив чергову річницю від дня народження


7 квітня, неділя 4-та Великого посту, Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі та виголосив проповідь.
Йому співслужили духовенство Білоцерківської єпархії, а також гості з Київської та Львівської єпархій. Наприкінці Богослужіння архіпастир привітав парафіянина собору з днем народження та вручив йому відзнаку Білоцерківської єпархії − Рудосільська ікона Пресвятої Богородиці (II ст.), а також пам’ятний подарунок.

З нагоди 67-ї річниці від дня народження митрополита Августина секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей зачитав вітальний адрес Блаженнішого Митрополита Онуфрія та виголосив вітання від імені духовенства єпархії. Владику також привітали співробітники Синодального військового відділу УПЦ, настоятелька Білоцерківського жіночого монастиря ігуменя Фотина (Бондаренко), вихованці недільної школи при Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква, парафіяни собору, духовні чада.

Прес-служба Білоцерківської єпархії