Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

СУМИ. Пройшла прес-конференція з нагоди початку Дев’ятої благодійної акції «До Світлого Дня — світлі вчинки»


5 березня в актовій залі Сумського єпархіального управління відбулася прес-конференція з нагоди початку Дев’ятої благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини «До Світлого Дня — світлі вчинки», в якій взяли участь журналісти обласного центру.
Організаторів акції представляли протоієрей Георгій Тарабан, прес-секретар Сумської єпархії, Якубенко Лариса Леонідівна, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області, Нікітенко Ліана Кузьмівна, завідувач відділенням онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Після оголошення загальної інформації організатори відповіли на запитання сумських журналістів.

Отець Георгій привітав усіх з початком акції та розповів про заплановані заходи, а також про особливості їх проведення у 2019 році, прокоментував окремі аспекти.

Ліана Кузьмівна Нікітенко повідомила статистичні дані щодо дитячої онкології на Сумщині, а також про стан забезпечення відділення медичними препаратами та обладнанням, розповіла про особливості лікування дітей у відділенні.

Лариса Леонідівна Якубенко звернула увагу журналістів на актуальність, ефективність та прозорість акції, що забезпечили їй успіх та довіру з боку народу.

Організатори акції запросили журналістів долучитися до акції через публікацію матеріалів у засобах масової інформації.