Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. Єпархія просить допомогти врятувати життя Олега Скрипчука


Звертаємось до усіх брати та сестри і просимо про Вашу допомогу для Скрипчука Олега Володимировича!

Нещодавно і зовсім випадково в Олега виявили важкий діагноз — «Гострий мієлобласний лейкоз». Хвороба надзвичайно важка і потребує тривалого та виснажливого лікування…

Олег уже близько трьох років знаходиться на послуху архієрейського іподиякона митрополита Никодима. Добрий, щирий, відзивчивий, будучи віруючою людиною розуміє волю Божу, щиро молиться, а також бореться за можливість жити…

Олег знаходиться вже на лікуванні у Білорусії. Але щоб побороти важку хворобу і стати цілком здоровим потрібна велика сума грошей.

Звертаючись до людей доброї волі Владика Никодим каже: «Небайдужих, усіх хто знає Олега, всіх Вас брати і сестри просимо допомогти хто скільки може. Хтось копійкою, хтось молитвою чи добрим словом… Разом ми зможемо врятувати людське життя…».

Рідні Олега просять: «В нашій родині сталася біда. В нашого Олежика, раптово виявили страшну хворобу… Олегу лише 22 роки. Він дуже добрий, щирий, відвертий… Лікування довготривале і потребує дуже великих коштів. Необхідно пройти 5 хіміотерапій, а також потрібна буде трансплантація кісткового мозку. Зараз він перебуває на лікуванні у Мінську. Необхідна сума для родини непідйомна, тому вимушені просити вашої допомоги. Хто не може допомогти грошима, допоможіть молитвами…»

РЕКВІЗИТИ: Скрипчук Олег Володимирович. Номер карти: 5167 9855 6155 7703

Допоможемо РАЗОМ! Нехай сторицею Господь поверне Ваше милосердя та добре серце!

Прес-служба Житомирської єпархії.