Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ПОЛТАВА. Священик зустрівся з умовно засудженими


З благословення Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, священиком Романом Довганичем та працівниками Котелевського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в духовно-просвітницькому центрі при Свято-Троїцькій церкві смт. Котельви організована зустріч із умовно засудженими.

В переддень Різдвяних днів отець Роман привітав усіх присутніх з радісними та значущими світлими святами. Також усі почули розповідь про історію народження Богонемовляти, величність святкового богослужіння в цей день, пов’язані з ним традиції та звичаї. Жива дискусія послідовно перейшла до співу колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю…».

- Подібні зустрічі у нашому підрозділі проводяться не вперше і вже спостерігаємо динаміку позитивних змін у звичках та характерах своїх підопічних, — зазначила Начальник Котелевського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Управління ДПтС України в Полтавській області Світлана Жувак.

На завершення зустрічі протоієрей Роман Довганич кожному з присутніх подарував панянки(особливу різдвяну випічку), які виготовлені прихожанами Свято-троїцького храму та запросив на богослужіння та різдвяний концерт, в якому приймуть участь церковні хори та діти воскресної школи.