Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

СУМИ. В єпархії звершено одну з наймасштабніших благодійних акцій України

Під час Пасхальної акції «До Світлого Дня – світлі вчинки» цього року було зібрано близько 800 тисяч гривень.

6 липня 2017 року відбулася передача лікарських препаратів, які були придбані на кошти, зібрані в ході благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини «До Світлого Дня – світлі вчинки». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

Співорганізатори акції — архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій, Оксана Миколаївна Кириленко та Ліана Кузьмівна Нікітенко зустрілися із паціентами відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні та повідомили про те, які лікарські препарати були придбані за кошти акції.

Цього року було зібрано 784 892 гривень. Стало відомо, що також сусідня Конотопська єпархія нинішнього року зібрала близько 94 тисяч гривень, за які також були придбані ліки для онкохворих дітей.

Відбулося спілкування з дітьми та батьками, кожен маленький пацієнт отримав від владики іконочку Божої Матері та солодкий подарунок. Архіпастир відвідав також тяжкохворих у палатах.

Владика подякував усім, хто долучився до акції, а також запевнив, що і надалі Сумська єпархія буде опікуватись пацієнтами цього відділення.