Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

УЖГОРОД. Священик УПЦ взяв участь у відправці військовослужбовців ЗСУ на Схід України

Військові слідкуватимуть за підтриманням правопорядку в зоні бойових дій.

9 лютого  2017 року в Ужгороді відбулася священик УПЦ взяв участь у відправці групи військовослужбовців Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України на схід України в зону бойових дій. Про це повідомляєІнформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Мукачівської єпархії.

На запрошення керівництва Відділу, а саме полковника Мицель Федора Володимировича, участь у відправці військовослужбовців взяв клірик Мукачівської єпархії.

З благословіння архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора участь у заході взяв настоятель храму на честь преподобного Іова Почаївського, що в Ужгороді протоієрей Петро Баб’як.

Військовослужбовці на місці дислокації здійснюватимуть, зокрема, контроль за дотриманням законності військовослужбовцями-учасниками АТО, підтриманням правопорядку на території, підконтрольній українським військам тощо.

Священик звершив молебень, подарував кожному із солдатів особисті кишенькові ікони та натільні хрестики. У словах проповіді отець Петро закликав усіх до сумлінного несення військової служби та побажав військовослужбовцям щасливого повернення додому.