Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЗАПОРІЖЖЯ. Митрополит Лука благословив спорсменів-гирьовиків на участь у чемпіонаті світу

На змагання до Італії вирушать три спортсменки, які є неодноразовими чемпіонками світу, Європи та України

24 жовтня 2016 року митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука мав зустріч із запорізькими спортсменками перед їх поїздкою на чемпіонат світу з гирьового спорту. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Запорізької єпархії.

Зустріч відбулася на прохання православних атлетів Любові Черепахи, Вікторії Мосіяш та Вікторії Черепахи. Усі вони є майстрами спорту, неодноразовими чемпіонками України, Європи та світу з гирьового спорту та вирушають на ХХХIV Чемпіонат світу в італійське місто Турин.

Слід зазначити, що Любов Олександрівна – рекордсменка Книги рекордів Гіннесса – є одним з ініціаторів і головною суддею Православних спортивних ігор. Крім того, з ініціативи світової чемпіонки в Запорізькій єпархії проводиться змагання з гирьового спорту на Кубок апостола Андрія Первозванного серед вихованців недільних шкіл.

Спортсменки, з благословення владики, подарують два списки ікони Собору новомучеників та сповідників Запорізького краю меру міста Турина пані К’ярі Аппедино та Генеральному консулу України в Мілані Горяйнову Р.В.

Митрополит Лука побажав спортсменам повертатися з перемогою та сказав, що буде молитися аби Господь у важкий момент змагань укріпив їх фізично та дав нові сили духу.