Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. В селі Угринів розкольники з УПЦ КП побили священика

В селі Угринів Горохівського району Волинської області прихильники УПЦ КП вчинили напад на священика УПЦ. Подія трапилась 18 березня, жертвою нападу став настоятель храму Воздвиження Хреста Господнього села Угринів протоієрей Ростислав Сапожник.

Як повідомили очевидці, нові «господарі» захопленого восени 2014 року місцевого Хресто — Воздвиженського храму, який є пам’яткою архітектури, розпочали в ньому ремонтні роботи без відповідних на те дозволів департаменту архітектури. Настоятель храму і голова громади УПЦ протоієрей Ростислав Сапожник зреагував на подібне втручання, надіславши запит про недозволений ремонт пам’ятки архітектури до відповідних органів. Коли представники департаменту архітектури приїхали в Угринів, їх зустрів головний ініціатор захоплення храму – місцевий депутат і бізнесмен Турак А.А.

Однак, коли отець Ростислав, який є мешканцем села Угринів, забажав увійти в храм, аби оглянути його зсередини, отримав категоричну відмову в грубій формі. Розпочалась штурханина, під час якої прихильники УПЦ КП, застосувавши фізичну силу, випхали священика з храму. Після цього отця Ростислава з-за спини вдарили по голові палицею, внаслідок чого він отримав гематому в області голови. По факту нападу було викликано міліцію, яка зафіксувала даний інцидент. Священик, в свою чергу, поїхав знімати побої. Очевидці кажуть, що в нападі на отця Ростислава приймав участь безпосередньо Турак А.А.

Нагадаємо, в вересні 2014 року Хресто — Воздвиженський храм села Угринів у Волинській області було брутально захоплено прихильниками УПЦ КП на чолі з місцевим бізнесменом Тураком А.А. Хоч громада неодноразово зверталась до суду щодо встановлення справедливості, однак, люди не знайшли правди и до нинішнього часу.

Сайт Волинської єпархії