Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КІРОВОГРАД. Вихованці недільної школи звершили паломництво до Києво-Печерської Лаври

25 січня за благословенням архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, вихованці недільної школи ім. св. рівноап. Кирила і Мефодія, яка діє при Спасо-Преображенському кафедральному соборі, на чолі зі своїм керівником протоієреєм Андрієм Бобриком звершили паломницьку поїздку до міста Києва.
Поїздка розпочалася молебнем перед подорожжю. Далі маленькі паломники сіли в автобус і вирушили до столиці. Київ зустрів дітвору лапатим снігом і невеликим морозом, але це ніяк не завадило хорошому проведені часу і здобуттю нових вражень від побаченого.
В першу чергу гості з Кіровограда звершили молитовне поклоніння святиням Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Священик Андрій Бобрик розповів дітям недільної школи про історію заснування, про святих подвижників які жили в печерах, про храми і дзвіниці які є на території Лаври, а також про чудо нетління мощів. Велич краси Свято-Успенського собору надовго залишиться у пам’яті дітвори. Особливо цікавими стали відвідини музею мініатюр, де можна було побачити через мікроскопи підковану блоху, троянду у людській волосині та інші неймовірні роботи Миколи Сядристого. Після цього відвідувачі мали змогу смачно почастувати за обідом у лаврській трапезній. Далі за програмою паломницької поїздки на дітей чекала розважальна програма у Київському Експериментаніумі, де малеча мала змогу не тільки вивчити безліч природних явищ і давні винаходи людства, а й самим випробувати їх. Варто було простягнути руку, щоб провести експеримент і подивитись яким чином працює закон природи чи пристосування. Спостерігали за зародженням торнадо, дізналися за яким принципом передає зображення сучасне телебачення, закони виникнення блискавок та багато іншого.
На завершення поїздки діти ще побували у метро, на яке вони також довго чекали. Після цього всі сіли у автобус і з молитвою вирушили назад додому в Кіровоград. Поїздка вийшла дуже гарною, насиченою і незабутньою.